Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

» » Керрі Вашингтон спеціально для Marie Claire (фото)

Керрі Вашингтон спеціально для Marie Claire (фото)

 16-03-2015, 22:00       o_sem       825     
Керрі Вашингтон спеціально для Marie Claire (фото)


У новому випуску Marie Claire нас з вами чекає надзвичайно цікава зустріч – головною героїнею наступного номеру сала талановита і надзвичайно гарна акторка Керрі Вашингтон. Окрім весняної, свіжої фотосесії вона підготувала для нас цікаве інтерв’ю, в якому поділилась своїм колишнім, теперішнім і навіть планами на майбутнє.

Дитинство у Керрі було доволі щасливим. Але, як виявилось, одна з найгарніших жінок світу, ніколи не відчувала себе красунею, особливо в дитинстві і підлітковому віці. Але Керрі не з тих хто через комплекси чи якісь негаразди опускатиме руки. Вона вирішила, що якщо не має надзвичайної краси, то потрібно розвиватись аби ставати цікавою людиною.

Керрі Вашингтон спеціально для Marie Claire (фото)


«Я росла не думаючи, що я маю гарну зовнішність» - говорить акторка, – « адже завжди був хтось кращій за мене. Тому я розвивала свій інтелект та почуття гумору, аби збагачувати свій внутрішній світ і компенсувати не достатність гарного личка чи модельної фігури».

Тепер Керрі стала не тільки відомою акторкою і визнаною красунею, а й матусею. Вона ростить доню на ім’я Ізабель. І Вашингтон тепер точно знає, що треба робити аби її донька росла щасливою:

«Я хочу аби моя донька Ізабель знала – її чують. Чують по-справжньому, бо мені здається, всі хочуть саме цього. Коли я пригадую про всі свої помилки, то розумію,. Що робила все це просто заради того, щоб мене помітили, почули, дізнались яка я є насправді.»

Керрі Вашингтон спеціально для Marie Claire (фото)


Але це всі подробиці, які журналістам вдалось дізнатись про її особисте життя. Як ви всі пам’ятаєте, раніше акторка з задоволенням ділилась тим, що відбувається у неї в серці, та й взагалі в житті. Але з часом вона все ж прийшла до висновку, що має провести деяку межу, яка відділить її особисте життя від суспільного.

«Раніше я ділилась з усіма тим, що трапляється в моєму житті. Але коли ви дозволяєте людям зайти в свій особистий простір, їм завжди буде мало. Я втомилась від цього і вирішила бути більш потайливою і закритою у тому, що стосується мого особистого життя».

Керрі Вашингтон спеціально для Marie Claire (фото)


Що стосується її професійного майбутнього, то здається, Керрі буде розширювати свій спектр інтересів. Вона не так давно виявила, що дуже любить моду. Попервах, вона сприймала походи на модні покази як щось обов’язкове для її професії. Але з часом, акторка почала зі значно більшою повагою відноситись до цих подій. Тепер же вона почала замислюватись над тим, аби створити щось своє.

Поки що, Керрі не впевнена що саме це має бути – одяг, взуття, аксесуари, чи щось інше. До того ж, щодо формату вона теж не впевнена – чи то капсульна колекція у колабрації з якимось брендом, чи то спроба повністю самостійної роботи. Але те, розуміння того, що вона має обов’язково спробувати свої сили у цьому напрямі, до неї вже прийшло. Тож, з нетерпінням будемо чекати на її перші спроби у цьому ремеслі. І хто знає, можливо саме цей напрямок стане для неї найбільш успішним.

Керрі Вашингтон спеціально для Marie Claire (фото)
При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...