Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

» » Кейт Бланшет розповіла про донечку

Кейт Бланшет розповіла про донечку

 19-03-2015, 10:58       o_sem       1014     
Кейт Бланшет розповіла про донечку


Декілька тижнів тому ми розповідали вам про те, що акторка Кейт Бланшет разом з чоловіком Ендрю Аптоном вирішила вдочерити маленьку дівчинку. Спочатку, це були лише не підтверджені чутки, які ширились у засобах масової інформації і Інтернеті. Проте потім з’явились перші докази і найпевніший з них – фото Кейт з малюком на руках у аеропорту, яку опублікував один з користувачів соціальної мережі. Після цього, акторка певно вирішила, що ховатись більше не має сенсу і визнала, що вони з Ендрю дійсно вдочерили донечку.

Тепер же вона вирішила трошки розповісти про неї цікавим журналістам. Назвали малечу Едіт Вівіан Патріша Атон. Коли її вдочерили, їй не було і місяця. За словами Кейт, вона повністю одурманена маленькою донечкою. Вона з задоволенням поринає у турботи і надзвичайно рада, що вони все ж таки вирішились на такий крок. Навіть друзі пари розповіли журналістам, що позитивні зміни у поведінці Кейт разючі.

«Вона окрилена своїм маленьким щастям. Ми дуже раді за неї і за всю сім’ю» - розповіли вони.

Дівчинка стала четвертою дитиною у родині акторки. Троє старших – хлопчики, тож абсолютно не дивно, що Кейт вирішила всиновити саме маленьку дівчинку.

Кейт Бланшет розповіла про донечку

Кейт Бланшет розповіла про донечку
При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...