Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

» » Каньє Уест отримає ступінь доктора

Каньє Уест отримає ступінь доктора

 19-03-2015, 22:00       o_sem       1063     
Каньє Уест отримає ступінь доктора


Навчатись – ніколи не пізно. І отримувати учені ступені також. Принаймні саме так вирішив відомий репер Каньє Уест. Навіть не дивлячись на те, що він ніколи не закінчував вищого навчального закладу.

Справа у тому, що сумлінність ученика ніколи не була притаманна реперу. Хоча, він все ж таки спромігся вступити до Художнього інституту Чикаго. Проте, провчився він там не так вже й довго – рівно до того моменту, як в його голові почали народжуватись перші тексти його хітів (Каньє якраз виповнилось двадцять років). Тоді він вирішив покинути навчання і подався на сцену. Як ми всі тепер знаємо, цей вибір був абсолютно вірний.

Тепер ж саме цей інститут хоче нагородити музиканта почесним званням доктора. Заради справедливості варто зазначити, що репер заслужив це звання.

Талановитим художником, за його власними словами, він був з п’яти років. Приймав участь у різноманітних конкурсах, отримував призові місця, навчався у художній школі. І той факт, що йому довелось обирати між різними проявами творчості ніяк не применшує його таланту і заслуг. Можна навіть вважати, що своєю роботою на сцені він компенсував всі лекції і іспити, що вимушено пропустив. Тож, доктором він стане цілком заслужено, з чим ми власне його і вітаємо.

Каньє Уест отримає ступінь доктора
При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...