Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

» » Володимир Дантес освідчився у прямому ефірі

Володимир Дантес освідчився у прямому ефірі

 19-03-2015, 13:00       o_sem       2379     
Володимир Дантес освідчився у прямому ефірі


Відомий український співак Володимир Дантес вирішив зробити неочікуваний і надзвичайно приємний сюрприз своїй коханій також співачці Надії Дорофеєвії. У прямому ефірі радіо «Люкс ФМ», де він працює ведучим, він освідчився їй у своєму коханні і зробив пропозицію руки і серця. А трапилось все це шістнадцятого березня в день народження матері Надії. Співак запропонував коханій подзвонити у прямий ефір і привітати маму, а коли та завершила свою промову, освідчився їй. Напевно, це найромантичніший момент.

Володимир Дантес освідчився у прямому ефірі


«Мене просто переповнюють емоції!» - розповіла співачка. – «Справа у тому, що Вова зробив мені пропозицію ще два роки тому, але з весіллям ми вирішили не квапитись. Минулого року я жартома сказала, що попередня пропозиція вже не рахується. Але я дійсно не очікувала, це був справжній сюрприз!»

Схоже, що Володимир вирішив зробити пропозицію так, аби про неї більше не можна було сказати «не рахується», адже свідками стали тисячі слухачів «Люкс ФМ».

Нагадаємо, що пара разом вже три роки. І весь цей час прихильники з нетерпінням чекали коли ж вони все ж таки вирішать офіційно оформити свої стосунки. І ось, схоже, до цього моменту залишилось чекати зовсім не довго. З чим, власне, ми і вітаємо пару, бажаємо їм довгих років спільного життя, кохання і взаєморозуміння.

Володимир Дантес освідчився у прямому ефірі
При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...