Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

» » Мадонна образила жителів свого рідного міста

Мадонна образила жителів свого рідного міста

 20-03-2015, 13:00       o_sem       1713     
Мадонна образила жителів свого рідного міста


Останнім часом, новини від Мадонни приходять тільки скандального характеру. Можливо, таким чином вона намагається вберегти згасаючу популярність?
В будь якому випадку, цього разу справа торкнулась жителів її рідного містечка. На ток-шоу Говарда Стена її запитали про те, чому саме вона після переїзду до Нью-Йорку жодного разу не бувала у своєму рідному містечку, на що Мадонна відповіла:

«А ви колись бували у мічиганському Рочестер-Хіллзі? Я не можу знаходитись у місці, де мене оточують примітивні провінціальні люди. Тому повертатись туди я не хотіла».

Схоже, що співачка досі ображається на городян, які свого часу не зрозуміли її епатажної творчої натури. Та, звісно, така заява не могла не збурити хвилі образи у місцевих жителів. А це не багато не мало – вісімдесят тисяч жителів. Вони почали активно висловлювати своє невдоволення. А мер міста звернувся до Мадонни з відкритим листом, у якому написав:

«Я не знаю, з чого ви взяли, що наше суспільство примітивне і вузьколобе. Це зовсім не так. У нашому місті проектується і створюється велика кількість робототехніки, а наші жителі і бізнесмени за останні роки виграли близько тисячі патентів. Для примітивних людей це не дуже властиво, чи не так?..Ми поважаємо те, що ви робите, але і ви майте повагу до нас. Ми запрошуємо вас відвідати вашу малу батьківщину, аби ви на власні очі змогли побачити те, які ми є насправді».

Мадонна образила жителів свого рідного міста
При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...