Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

» » Антоніо Бандерас стане дизайнером

Антоніо Бандерас стане дизайнером

 22-03-2015, 19:00       o_sem       936     
Антоніо Бандерас стане дизайнером


Останнім асом все більше і більше зірок розширюють сфери свого впливу. Вони створюють аромати, займаються розробкою нових моделей взуття і одягу та ще багато-багато іншого. Відставати від колег не збирається і палкий актор Антоніо Бандерас. Нещодавно він повідомив, що збирається зайнятись дизайном одягу.

Проте, на відміну від багатьох своїх колег, Антоніо вирішив дуже серйозно підійти до цього питання. І так як він не має знань щодо створення одягу, то він у свої п’ятдесят чотири роки вирішив отримати спеціалізовану освіту.

«Я збираюсь вивчати дизайн. Ця ідея доволі довго знаходилась у моїй голові. Мені здається, що у Англії знаходять кращі навчальні заклади світу. Університет Святого Мартіна входить у їхнє число, тому я і збираюсь навчатись там. Це, звісно займе деякий час. Але мені необхідні знання, аби почати» - розповів актор.

Проте, це не означає, що він планує покинути свою основну роботу. І навіть навчання не завадить зйомкам. Він планує об’єднувати ці дві професії. Чи це означає, що Антоніо отримав пропозицію зніматись у Туманному Альбіоні і в найближчий час він буде проводити на острові майже весь свій час? Поки що це не відомо. Що ж, будемо чекати на нові новини від нього, ну і звісно, з нетерпінням чекаємо його першої авторської колекції одягу.

Антоніо Бандерас стане дизайнером
При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...