Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

» » Кріс Дженнер покинула свого бойфренда

Кріс Дженнер покинула свого бойфренда

 21-03-2015, 19:22       o_sem       1214     
Кріс Дженнер покинула свого бойфренда


Невгамовне сімейство Кардашьян-Дженнер продовжує мало не щодня дивувати нас якимись новинами. Цього разу відзначилась матріарх сімейства Кріс Дженнер. Неочікувано для своїх прихильників вона вирішила покинути свого бойфренда Корі Гембла.

Буквально декілька тижнів тому нічого не передвіщало біди – вони разом з’являлись на всіх публічних заходах, Корі постійно супроводжував її у всіх поїздках. Але раптово, кавалер перестав з’являтись поряд з Кріс. Тож, журналісти припустили, що у стосунках пари відбулись якісь зміни. Аби переконатись у цьому вони розпитали кількох інсайдерів, і всі вони підтвердили, що Кріс покинула Корі. Більш того, найближчі друзі Кріс навіть раді такому повороту подій. З самого початку м було ясно, що Корі – це лише засіб відійти від останнього розлучення, яке сильно вразило її серце. Тож, коли пішли чутки про можливе весілля, вони не хотіли в це вірити. І не дарма.

Зі слів тих же інсайдерів, Кріс наразі почуває себе дуже добре і швидко відійшла від розриву. Вона захоплена роботою і вже бачить нові горизонти і можливості:

«Вона максималістка і часто змінює чоловіків, бо завжди знаходиться у пошуку чогось кращого, чогось більш серйозного».

Проте, сама Кріс Дженнер поки що ніяк не прокоментувала цю подію.

Кріс Дженнер покинула свого бойфренда
При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...