Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

» » Принц Гаррі розпоів про свої плани на майбутнє

Принц Гаррі розпоів про свої плани на майбутнє

 21-03-2015, 21:30       o_sem       686     
Принц Гаррі розпоів про свої плани на майбутнє


Нещодавно один з нащадків королівського роду принц Гаррі зробив сенсаційну заяву – він вирішив покинути службу у британської армії після стількох років роботи там. Але він, звісно, не збирається сидіти склавши руки. Він займеться не менш важливою соціальною роботою – допомагатиме влаштовувати життя ветеранам армії. Схоже, що побувавши «в шкірі» військовика, Гаррі по-справжньому перейнявся проблемами армійців.

Головною ціллю монарх ставить повернути військовиків до нормального повноцінного мирного життя, а це насамперед стосується постійного працевлаштування колишніх армійців, адже наразі саме цей аспект викликає максимум запитань.

Принц вже анонсував запуск нового проекту «Йти», який буде покликаний пригорнути максимальну увагу суспільства до військових. В його рамках п’ятеро травмованих бійців пройдуть відстань у тисячу миль, аби довести свою рішучість і волю. Таким чином вони хочуть нагадати англійцям, які останнім часом не дуже лояльні до військових, на які жертви їм довелося піти, аби зберігати і підтримувати мир і спокій по всьому світові. По дорозі до них приєднаються їхні товариші. Відбуватись ця подія буде з двадцять другого по тридцять перше серпня.

Принц Гаррі розпоів про свої плани на майбутнє
При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...