Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

» » Фаррелла Уільямса назвали «модною іконою»

Фаррелла Уільямса назвали «модною іконою»

 23-03-2015, 15:30       o_sem       756     
Фаррелла Уільямса назвали «модною іконою»


Щороку Рада кращих дизайнерів Америки, готуючись до гучної церемонії вручення модних нагород CFDA Fashion Awards, обирають зірку, що минулого року проявила себе як найстильніша медіа-персона світу. Ця премія вважається дуже авторитетною, адже отримували її безліч дійсно достойних персон.

Цього року, на жаль чи на щастя, не буде ніякої інтриги. Вже стало відомо, що звання «найсильнішої зірки року» отримає відомий співак і навіть трохи дизайнер Фаррелл Уільямс. Власне, доволі очікуване рішення. Про можливість того, що цю нагороду отримає саме він говорять уже другий місяць.
До речі, у минулому році перемогу у цій номінації отримала Колега по цеху Фаррела співачка Ріана. І саме вона запам’яталась нам краще за всіх попередніх переможців. А трапилось це завдяки її запаморочливій «голій» сукні. Тепер же від Фаррелла чекають чогось настільки ж неймовірного. Інсайдери запевняють, що Уільямс вже вигадав чим дивувати публіку (сподіаємося не аналогічною сукнею) і нас чекає щось по-справжньому яскраве.

До речі, варто зазначити, що Фаррелл став тільки другим чоловіком, який був удостоєний отримання цієї премії. Його попередник – актор Джонні Депп, який був нагороджений аналогічною нагородою у 2012 році.

Фаррелла Уільямса назвали «модною іконою»
При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...