Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

» » Джордан Данн випустить власну колекцію (фото)

Джордан Данн випустить власну колекцію (фото)

 23-03-2015, 21:30       o_sem       1030     
Джордан Данн випустить власну колекцію (фото)


Одна з кращих і найбільш оплачуваних моделей Великої Британії Джордан Данн вирішила спробувати трохи змінити свою професійну спрямованість. Побувши на подіумі в якості моделі, вона вирішила, що прийшов час стати «по інший бік барикад» і стати дизайнером одягу. Про це повідомило лондонське агентство Storm Model Managment. За словами представників, Джордан планує створювати одяг для дітей і підлітків. Зокрема, у нову колекцію ввійдуть толстовки, футболки, куртки, легінси, брюки і різноманітні аксесуари.

Сама Джордан розповіла про те, що натхнення на цю творчість їй подарував її син. Коли він народився їй захотілось одягати його тільки у все найкраще, найгарніше і, звісно, найякісніше. Але з часом вона побачила, що ринок не пропонує нічого, що поєднало б ці три критерії. Тому вона вирішила допомогти і собі і сім люблячим матусям світу створивши колекцію одягу для дітей і підлітків, яка б відповідала цим критеріям.

«Я люблю дитячий одяг і була особливо «одержима» нею, коли народився мій син. За час моєї кар’єри на подіумі я навчилась цінувати і поважати гарний дизайн, але, як будь яка мати, я очікую від дитячого одягу достойного співвідношення ціни та якості».

Джордан Данн випустить власну колекцію (фото)

Джордан Данн випустить власну колекцію (фото)
При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...