Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

» » Кейлі Куоко розповіла про вагітність

Кейлі Куоко розповіла про вагітність

 24-03-2015, 13:00       o_sem       1901     
Кейлі Куоко розповіла про вагітність


Схоже що фанати відомої акторки Кейлі Куоко вже не можуть дочекатись, коли їхня улюблениця порадує їх новиною про вагітність. Отже, як тільки у соціальній мережі Кейлі вирішила викласти фото з маленькою дитиною і у коментарях до них написала, що обожнює дітей, як всі вони вирішили що акторка так хоче натякнути на свою вагітність.

Але, на жаль, нам немає чи їх порадувати. Кейлі офіційно заявила у своєму нещодавньому інтерв’ю, що вона не вагітна:

«Ні, я не вагітна. Я не маю жодного уявлення про те, звідки з’явились такі чутки. Можливо мені треба носити більш приталений одяг».

Але це абсолютно не означає, що вона не планує мати дітей. Навпаки, Кейлі дійсно дуже любить дітей і мріє про той день, коли вона народить.

«Я дуже люблю дітей. Якби у ваших руках була б дитина я б її забрала у вас. У мене є свої потреби у спілкуванні з дітьми Не можу дочекатись, коли в мене з’являться свої.»

Крім того, Куоко зазначила, що її чоловік Райан теж мріє про поповнення у сімействі і наразі «вони працюють у цьому напрямку». Тож, цілком можливо, що за декілька тижнів чи місяців ми почуємо від акторки цю приємну новину. А поки що побажаємо успіхів подружжю, адже ми впевнені, що Кейлі стане чудовою матір’ю.

Кейлі Куоко розповіла про вагітність
При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...