Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

» » Тейлор Свіфт відкриє порносайт?

Тейлор Свіфт відкриє порносайт?

 24-03-2015, 23:00       o_sem       774     
Тейлор Свіфт відкриє порносайт?


З першого червня цього року у інтернеті з’являться пікантні доменні імена – домени для порталів з інформацією порнографічною характеру. Їх створили спеціально, аби трохи впорядкувати інформацію і звести до мінімуму можливість потрапляння на них не повнолітніх. Дивовижно, але першими в чергу за цими доменами («.porn, .adult, .sucks») стали відомі особистості. Однією з перших, хто вирішив завести іменний порнопортал стала відома співачка Тейлор Свіфт.

Але, поспішаємо вас заспокоїти, Тейлор не збирається перекваліфіковуватись у зірку «дорослого кіно» чи заробляти на цьому якісь девіденти. Навпаки. Два домени, що вона придбали призначені зовсім для того щоб ніколи не запрацювати.

Очевидно, у пам’яті співачки все ще дуже свіжі спогади про той гучний скандал, коли її фото у доволі не пристойному вигляді виклали до мережі. І хоча сама Свіфт розповідала, що це все фальшивки і фейки, осад все ж залишився. До того ж, у інтернеті постійно з’являються нові погрози на її адресу з цього приводу. Тож вона вирішила «грати на випередження» і придбала за дві з половиною тисячі доларів TaylorSwift.porn і TaylorSwift.adult. Третій домен поки що їй не дістався, але схоже, це лише питання часу.

Тейлор Свіфт відкриє порносайт?
При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...