Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

» » Дженніфер Лопес про відновлення роману

Дженніфер Лопес про відновлення роману

 25-03-2015, 12:29       o_sem       1680     
Дженніфер Лопес про відновлення роману


Вже близько місяця у засобах масової інформації ходять чутки про те, що відома співачка і акторка Дженніфер Лопес поновила роман зі своїм колишній Каспером Смартом. І на те були доволі вагомі причини. Вони останнім часом часто почали з’являтись разом, а ще не так давно з дітьми Дженніфер їздили на відпочинок (тоді Джей Ло сказала, що двійнята дуже прив’язались до Каспера за час їхнього роману і тому вони вирішили відпочити разом). А остання їхня спільна поява на прем’єрі анімаційного фільму «Будинок» породила чергову хвилю цих пліток.

Але Дженніфер заперечила, що між ними знову спалахнули стосунки. Вона продовжує стверджувати, що вони з Каспером просто друзі, тому їх доволі часто можна бачити разом.

«Нас пов’язує багато спільних спогадів і подій. Ми дуже близькі, але ми просто друзі – дуже хороші друзі» - розповіла співачка в одному зі своїх останніх інтерв’ю. Друзі Джей Ло також запевняють, що наразі вона взагалі не збирається починати жодні стосунки, а романтичні відносини з Каспером – це вже минуле, пройдений етап.

А на показі вони були разом, тому що обидва працювали над створенням цього мультфільму. Дженніфер була «голосом» однієї з головних героїнь, а Каспер – консультантом по хореографії. Тому обидва і були там разом.

Дженніфер Лопес про відновлення роману
При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...