Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

» » Цікаві факти про Мадонну (фото)

Цікаві факти про Мадонну (фото)

 25-03-2015, 20:00       o_sem       2401     
Цікаві факти про Мадонну (фото)


Журналістам відомого видання US Weekly вдалось вмовити саму королеву поп-сцени розповісти про не відомі таємниці і секрети, з чого сформували ТОП-25 невідомих фактів про співачку. Пропонуємо вам також познайомитись з Мадонною з іншого, ще не звіданого боку.

Виявляється, співачка не сумує по своєму дитинству у Мічігані. Абсолютно ні по чому. Схоже, цей період життя у королеви був не з найкращих.

А найщасливішим моментом у своєму житті вона називає моменти народження її дітей – Лурдес, Рокко, Девіда і Мерсі, а також обидва весілля. Справжня мати, чи не так.

Цікаві факти про Мадонну (фото)


А ще струнка і постійно танцююча Мадонна обожнює шкідливу і нездорову їжу – піцу, картоплю-фрі і чіпси. Якби вона так багато не рухалась, то вже напевно погладшала б у тричі.

Ідеальний день співачки потребує тільки однієї речі – ліжка. Вона б воліла цілий день провалятись у ліжку, їсти, спати, дивитись серіали грати з дітьми – і все це у ліжку.

Цікаві факти про Мадонну (фото)


Дивовижно, але Мадонна – яка постійно виходить на сцену, часто знаходиться у натовпі – страждає від клаустрофобії. Вона не переносить тісних приміщень і великого скупчення людей.

А найбільш незручним моментом у своєму житті співачка називає епізод з падінням на Brit Awards. Як виявилось це дуже засмутило Мадонну і вона довго не могла справитись з шоком.

Цікаві факти про Мадонну (фото)


До речі, про її творчість. Найулюбленішою піснею Мадонни з власного репертуару являється «Bitch I`m Madonna», а от ненавидить вона з них більше за всіх інших мега-популярну невмирущу «Material Girl», вона її не просто не хоче виконувати, а навіть чути не може.

А ще вона ненавидить гриби ескарго. Вважає їх бриткими і називає …шмарклями. Дорогезними шмарклями.

Не здійснена мрія співачки – зустріч з президентом Бараком Обамою. Вона страшенно хоче потрапити у Білий Дім, але поки що її туди не запросили. Можливо, після цього інтерв’ю все ж запросять. І ще одна мрія, яка поки що не здійснилась – побачення з Дрейком. Мадонні все ж таки дуже хочеться його поцілувати.

Цікаві факти про Мадонну (фото)


Найулюбленіший актор співачки – Ален Делон. Вона зізналась, що коли той дзвонив їй якось в неї навіть підкошувались ноги і трохи тремтів голос. Вона обожнювала його з підліткового віку.

На запитання про річ яку б вона не вдягла ніколи в житті, Мадонна відповіла – хутровий купальник. І не стала коментувати. Цікаво, чому така не любов до дивакуватого елементу гардеробу. Можливо через його абсурдність.

У собі Мадонна більш за все любить очі. А не любить – ступні. Вона стверджує, що через постійні танці вони стають дедалі гидкішими.

Цікаві факти про Мадонну (фото)
При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...