Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

» » Іггі Азалія збільшила бюст (фото)

Іггі Азалія збільшила бюст (фото)

 26-03-2015, 22:30       o_sem       1436     
Іггі Азалія збільшила бюст (фото)


Відома не тільки завдяки своїй творчості, а й завдяки своїм пишним формам співачка Іггі Азалія не звикла щось приховувати чи грати у «шпигунські ігри». Вона з задоволенням ділиться всіми новинами зі свого життя з журналістами і фанами. Тому під час чергового інтерв’ю, вона відверто зізналась:

«Чотири місяці тому я, нарешті, стала володаркою великого бюсту! Я мріяла про це все своє життя. Я втомилась від того, що під усі сценічні костюми треба було одягати спеціальну білизну. Тепер його взагалі можна не носити!»

Ось така маленька, а точніше вже зовсім не маленька, радість Іггі Азалії. На питання чому ж вона раніше не повідала про це всім-всім, вона відповіла, що її не запитували, та й перші місяці після операції – доволі небезпечний період, тому вона не хотіла наврочити хизуванням своїм бюстом.

Одну з причин такого рішення вона розкрила сама. А також ходять чутки, що Іггі страждала від не пропорційності тіла. Адже її «видатна п’ята точка» розбалансовувала будь який образ і аби підібрати лук їй треба було прикладати значні зусилля і нерідко використовувати різноманітні хитрощі. Тепер же вона спокійно може обирати найефектніші образи, які б підкреслювали її форми і не переживати за те, що буде виглядати не гармонійно.

Іггі Азалія збільшила бюст (фото)

Іггі Азалія збільшила бюст (фото)
При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...