Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

» » Десять таємниць від Віри Брежнєвої (фото)

Десять таємниць від Віри Брежнєвої (фото)

 26-03-2015, 13:00       o_sem       1920     
Десять таємниць від Віри Брежнєвої (фото)


Схоже, весна позитивно впливає на зірок. Вони вирішили ділитись своїми секретами і ставати все більш і більш відкритими до своїх прихильників. Черговою зіркою, яка розповіла про себе не відомі факти стала співачка Віра Брежнєва. Цією подією вона вирішила відсвяткувати роботу у якості запрошеного редактора одного з видань.

Сама Віра зізналась, що віднайти десять таємниць, які ще ніхто про неї не знає виявилось доволі не простою задачею. Справа у тому, що співачка ніколи не була особливо потаємна і дуже щиро відповідала на всі запитання преси. Тому залишилось не так вже й багато речей, які справжні фани не знають про Віру. Але десяток все ж таки набіг.

Десять таємниць від Віри Брежнєвої (фото)


1. Віра має дуже спокійний і м’який характер, що завдає їй деякі проблеми. Така ділова жінка і мати, як Брежнєва, має бути хоча б іноді суворою і сердитою. А це в неї виходить не дуже добре. Вона почуває себе дуже не комфортно, як і в будь якій конфліктній ситуації, яку вона всіма силами намагається «звести до мінімуму» і не розбурхувати до повноцінного скандалу.

2. Вона і досі хвилюється перед виходом на сцену, чи на знімальний майданчик. А ще дуже ніяковіє коли її хвалять. Дивовижно, як така популярна людина може мати такі дивні фобії.

3. Віра не любить коли їй фанати дарують її портрети. Вона не вішає їх на стіни, а складає у куток, залишаючи припадати пилом. Якщо вам все ж таки хочеться порадувати співачку картиною, краще нехай це буде пейзаж чи портрет когось з близьких.

4. Віра не тримає ні на кого зла. Вона воліє пробачати, але ніколи більше не пускає людину, що її образила до серця і душі. А щоб не стримувати стреси вона може навіть поплакати, але не на публіці і не в присутності кривдника – десь подалі, де ніхто її не побачить.

Десять таємниць від Віри Брежнєвої (фото)


5. Брежнєва дуже емоційна і сприйнятлива людина. Після концерту їй потрібна мінімум одна година аби «відійти» і повернутись у нормальний стан.

6. Віра має аномально чуттєвий слух і нюх. Вона дуже чутлива до різного роду звуків, а спати може тільки в повній тиші, як і читати.

7. Вона сама особисто веде сторінки у соціальних мережах. Часто спілкується з фанами таким чином, відповідає на коментарі, створює пости. Але, на жаль, в неї не так вже й часто випадає можливість цим зайнятись – всьому виною щільний графік артистки.

8. Віра більш за все серед солодощів любить печені яблука. Без всіляких добавок – просто яблуко, запечене «у власному соку».

9. Співачка дуже «легка на підйом» - вона швидко збирається і не довго вагається їхати чи ні. «Життя занадто коротке, і якщо дається можливість спробувати щось нове я цього не проґавлю» - говорить Віра.

10. Виявляється, Брежнєва зовсім не шопоголік. І похід по крамницям для неї – це важкий обов’язок, а не спосіб розслабитись.

Десять таємниць від Віри Брежнєвої (фото)
При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...