Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

» » Майлі Сайрус і Патрік Шварцнеггер все ще разом (фото)

Майлі Сайрус і Патрік Шварцнеггер все ще разом (фото)

 26-03-2015, 20:00       o_sem       720     
Майлі Сайрус і Патрік Шварцнеггер все ще разом (фото)


Минулого тижня весь інтернет сколихнула новина про те, що Патрік Шварцнеггер ніби зрадив свою кохану Майлі Сайрус. Причиною тому послужили фотографії, які зробили папараці під час його відпочинку. На них він постійно обіймався з якоюсь брюнеткою. Його поведінку трактували як зраду через дуже не однозначні обійми і навіть поцілунки з нею. Але хлопець запевняв, що це просто його давня подруга і його з нею не пов’язують ніякі романтичні стосунки. Інтернет-спільнота загалом осудила вчинок Патріка і всі почали очікувати реакції Майлі. Але як такої її так і не було. Дівчина ніяк не стала коментувати чутки ні в інтерв’ю ні на своїй сторінці у соціальній мережі. З чого було зроблено висновки, що пара вирішила розійтись.

Проте виявилось, що це абсолютно не так. Нещодавно Майлі і патрік відправились на побачення у Лос-Анджелесі, де вони тримались за руки, обіймались і поводили себе як нормальна парочка закоханих. Схоже, ніяких розмов про розрив навіть не було, а отже Майлі цілком спокійно віднеслась до поведінки Патріка.

Напевно, це і є справжнє взаємопорозуміння – долати всілякі чутки і пересуди, навіть не звертаючи на них уваги. Схоже, що вже можна говорити про справжні серйозні стосунки між молодими людьми.

Майлі Сайрус і Патрік Шварцнеггер все ще разом (фото)

Майлі Сайрус і Патрік Шварцнеггер все ще разом (фото)
При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...