Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

» » Весільна сукня Софі Хантер (фото)

Весільна сукня Софі Хантер (фото)

 27-03-2015, 21:00       o_sem       948     
Весільна сукня Софі Хантер (фото)


Софі Хантер і Бенедикт Камбербетч приклали максимум зусиль аби їхнє весілля було приховане від цікавих очей журналістів і папараці. І варто визнати, гриф секретності їм вдалось дотримати ідеально – торжество відбулось чотирнадцятого лютого цього року, але і досі до мережі не «просочились» світлини звідти.

Та все ж таки представники модного будинку Valentino вирішили, що приховувати таку красу від публіки так довго – це майже злочин (звісно, мова йде про весільну сукню Софі). Тому і виклали світлину з фінальної примірки сукні на радість всім прихильникам моди і пари.

Як ми бачимо зі світлини, Хантер цього разу вирішила обрати не надто традиційну – замість класичного білого кольору вона надала перевагу благородному сірому відтінку. Вся сукня вкрита декором найтоншої роботи. Без сумніву, це не просто сукня – це справжній витвір мистецтва. Софі залишилась у захваті від роботи дизайнерів – це перевершило всі її сподівання.

«Здавалося, це абсолютне відтворення всього того, про що я мріяла. У ньому дуже багато від природи, воно так екстраординарне, всі його деталі були такими продуманими, що я намагалась не зійти з розуму від щастя, коли побачила його. Воно таке гарне» - поділилась враженнями Хантер.

Весільна сукня Софі Хантер (фото)

Весільна сукня Софі Хантер (фото)
При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...