Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

» » Чому Анна Завальська засекретила своє весілля?

Чому Анна Завальська засекретила своє весілля?

 28-03-2015, 20:01       o_sem       2594     
Чому Анна Завальська засекретила своє весілля?


Нещодвано стало відомо, що відома співачка і одна з найбажаніших наречених України Анна Завальська в решті решт вийшла заміж. Її обранцем став композитор, музикант і аранжувальник Дмитро Саратський. Відверто кажучи, новина про весілля пари стала доволі неочікуваною для суспільства. Справа у тому, що Анна приклала значні зусилля для того, щоб ніхто не дізнався про цю подію. Вона вважає, що особисте життя артиста має лишатись особистим і його не потрібно виносити на публіку.

«Всі вважали своїм обов’язком поцікавитись «Ну, коли вже?!». І в нене виробився імунітет на подібні речі. А ще я дуже чітко розуміла, що не стану формувати особисте життя по загально прийнятим канонам, не стану викладати кожну секунду свого життя на загал у соціальних мережах. Я точно знала, що коли вийду заміж, то хроблю все можливе, аби максимально відтягти той момент, коли доведеться все всім розповісти і коли всі кинуться задавати питання: «А як це було?», «А чому ти мовчала?» і таке інше» - розповіла співачка.

Схоже, головна причина таємничості – це не бажання виносити своє життя на публіку, а залишити трохи особистого простору, який би належав тільки їй, адже вона вже багато років знаходиться під постійним спостереженням преси.

Чому Анна Завальська засекретила своє весілля?

Чому Анна Завальська засекретила своє весілля?
При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...