Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

» » Світлана Лобода розповіла чому уникає вечірок

Світлана Лобода розповіла чому уникає вечірок

 29-03-2015, 20:00       o_sem       1780     
Світлана Лобода розповіла чому уникає вечірок


Світлана Лобода вже доволі давно знаходиться у шоу-бізнесі. Вона звикла бути в центрі уваги і ніколи особливо не цуралась преси. Навпаки, вона намагалась з ними спілкуватись так часто, як це дозволяли можливості. Також вона полюбляла з’являтись на різноманітних світських заходах і вечірках, де також була однією з головних н’юз-мейкерів вечора. Рідко яка «тусовка» достатньо високого рівня обходилась без її присутності. Та останнім часом все змінилось доволі радикально. Світлана стала або просто не приходити навіть на надзвичайно значущі, важливі і цікаві заходи, або якщо приходити, то лише на деякий час і особливої уваги до себе і своїх витівок не пригортала.

Звісно, нам стало цікаво чим же мотивована така різка зміна поведінки. Можливо, у житті співачки трапилось щось екстраординарне. Виявилось, що таки трапилось, проте про це ми всі з вами знали – вона народила донечку. Саме вагітність і народження дитини змусило Лободу серйозно передивитись свої життєві пріоритети і принципи. Про це вона розповіла в інтерв’ю одному відомому виданню.

«Коли народилась Єва, з’явилась відповідальність за все, що я роблю: які пісні виконую, які відео знімаю, про що взагалі хочу сказати своєю творчістю своїм глядачам і слухачам. А на різноманітні суспільні заходи я тепер ходжу виключно по-роботі, і частіше за все я проводжу виступ», - розповіла співачка.

Світлана Лобода розповіла чому уникає вечірок

Світлана Лобода розповіла чому уникає вечірок
При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...