Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

» » Хелена Бонем Картер розповіла про геніальність своїх дітей

Хелена Бонем Картер розповіла про геніальність своїх дітей

 31-03-2015, 16:00       o_sem       762     
Хелена Бонем Картер розповіла про геніальність своїх дітей


Відома британська акторка Хелена Бонем Картер вирізняється не тільки своєю чудовою грою на екрані, а й екстравагантністю як у своєму гардеробі, а й у своїх вчинках та звичках. Нерідко журналісти чули від неї дуже дивні і не зрозумілі заяви. Але у цьому вся вона – протиріччя і не стандартність.
Так нещодавно Хелена розповіла, що її діти – майбутні генії. І, що дивніше за все, за це треба дякувати Моцарту. А точніше самій Хелені, яка постійно під час вагітності слухала його творіння.

«В основному, я вмикала Моцарта і скрипкові концерти. Я це робила доволі часто, що допомогло стимулювати внутрішнє вухо ще не народженої дитини» - поділилась Картер.

Крім того Хелена зазначила, що це не просто «примхи вагітної матусі», а цілком обґрунтований науковий факт. Подібні методики вже доволі давно і часто практикуються по всьому світові. Ті, хто відстоює подібні методики стверджують, що у результаті діти розумово будуть розвиватись краще за одноліток.

«Все, що мені говорили, відбулось з моїми дітьми Вони народились спокійними, неймовірно розумними і розслабленими» - поділилась Хелена.

Тож, майбутні матусі, можливо варто прислухатись до такої поради? Звісно, геніальність дітей Хелени ми поки не можемо оцінити, та в будь якому разі, від прослуховування класичної музики нікому ще погано не було, спробуйте, можливо ваша дитина теж стане завдяки цьому генієм.

Хелена Бонем Картер розповіла про геніальність своїх дітей

Хелена Бонем Картер розповіла про геніальність своїх дітей
При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...