Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

» » Знімуть новий сезон «Доктора Хауса»

Знімуть новий сезон «Доктора Хауса»

 2-04-2015, 10:16       o_sem       1248     
Знімуть новий сезон «Доктора Хауса»


Всі серіал омани світу можуть радіти, студія Fox вирішила потішити нас приємною новиною. Після того, як тиждень тому було анонсоване продовження легендарного серіалу «Секретні матеріали», сьогодні стало відомо, що студія продовжить ще один вже ставший легендарним – «Доктор Хаус».

Напевно відомо тільки те, що серіал трохи змінить формат і буде виходити як міні-серіал, тобто кожен сезон буде мати менше серій, а саме – вісім серій. Крім того, представники студії розповіли, що над сценарієм буде працювати творця оригінального шоу Девіда Шора.

Про те, хто ж виконає головні ролі поки що ніякої інформації немає. Та фанати вже заявили, що їм не потрібне продовження без їхніх улюбленців – Хью Лорі, Роберта Шона Леонарда і Лізи Едельштейн. Та чи прислухаються творці серіалу до цього ультиматуму не відомо.

Також у таємниці тримаються будь які подробиці майбутнього серіалу і навіть загальні сценарні напрями. Та фани за декілька років відсутності серіалу на екранах вже встигли створити кілька десятків різноманітних продовжень, тож авторам буде не просто нас здивувати чимось новеньким.
Передбачають, що прем’єрний показ першої серії нового сезону відбудеться восени наступного року.

Знімуть новий сезон «Доктора Хауса»

Знімуть новий сезон «Доктора Хауса»
При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...