Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

» » Девід Бекхем ходить з сином на побачення

Девід Бекхем ходить з сином на побачення

 2-04-2015, 13:00       o_sem       1539     
Девід Бекхем ходить з сином на побачення


Наскільки б відомою не була людина, як тільки в неї з’являються діти, вона перетворюється на турботливу «квочку», у доброму сенсі цього слова. І навіть брутальний екс-футболіст зізнався у цьому.

Девід Бекхем під час розмови у вечірньому шоу Джеймса Кордена Late Late Night (під час якого і був показаний парадійно-рекламний ролик за участю Девіда) пригадав перше побачення свого сина старшого сина.

«Йому було десь чотирнадцять років, коли він сказав мені, що збирається на побачення.»

Турботливий татусь був розгублений, адже Вікторії не було вдома, а сам він не міг прийняти таке відповідальне рішення і він вирішив подзвонити дружині:

«Вона сказала щось на зразок «Справді?! Добре, тільки тобі доведеться піти з ним і знаходитись десь поряд у ресторані». А в іншому разі вона відмовлялась відпускати сина. Тож мені довелось це зробити. Ми пішли в суши-ресторан. Вони сиділи за стійкою бара, а я на відстані п’яти столиків».

Схоже, Девіду не дуже сподобалась ця ідея, але проігнорувати вказівки матері сімейства він не зміг. Варто зазначити, що у цей час Бруклін (старший син про якого власне і йде мова) знаходився у залі вечірнього шоу і відверто кажучи, ці спогади йому, схоже, не дуже сподобались. Хлопчина дуже засоромився.

Девід Бекхем ходить з сином на побачення

Девід Бекхем ходить з сином на побачення
При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...