Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

» » Авріл Лавін розповіла про хворобу

Авріл Лавін розповіла про хворобу

 3-04-2015, 11:00       o_sem       1042     
Авріл Лавін розповіла про хворобу


Наприкінці минулого року почали з’являтись чутки про те, що відома співачка Авріл Лавін має якісь проблеми зі здоровям. Причиною тому стала відміна гастрольного туру і те, що вона аж занадто довго не спілкувалась зі своїми прихильниками навіть у соціальних мережах. Невдовзі, інформація про серйозну хворобу підтвердилась, але ніяких подробиць чи діагнозу не повідомляли.

Виявилось, що лікарі виявили у співачки страшне захворювання – хвороба Лайма. Це тяжке інфекційне захворювання, яке було викликане укусом кліща. Ця хвороба важко піддається лікуванню і навіть може призводити до летальних наслідків. Та наразі Авріл вже пішла на поправку і вирішила поділитись з фанами і журналістами розповіддю про те, що з нею трапилось.

За словами Лавін, протягом п’яти місяців вона буквально знаходилась на межі життя і смерті:

«Я ледве могла їсти, дихати, говорити і рухатись. Мене питали, що зі мною відбувається, а я не знала, що відповісти. Я думала, що я помираю. Ніколи б не могла подумати, що один маленький укус може спровокувати таке. Я була прикована до ліжка близько п’яти місяців і ми не знали напевне, чи зможу я з усього цього вибратись чи ні.»

Ми дуже раді, що наразі вона почуває себе значно краще і вже поборола цю хворобу, щиро бажаємо Авріл якнайскоріше видужати і далі радувати нас своєю творчістю.

Авріл Лавін розповіла про хворобу

Авріл Лавін розповіла про хворобу
При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...