Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

» » Маріон Котійар розробить дизайн прикрас

Маріон Котійар розробить дизайн прикрас

 3-04-2015, 13:00       o_sem       570     
Маріон Котійар розробить дизайн прикрас


Маріон Котійар знову здивувала нас черговою кар’єрною новиною. Не встигли ми як слід надивитись на її нову модну фотосесію, як вона повідомила, що тепер хоче спробувати себе у ролі дизайнера. Але француженка не піддалась модним віянням і вирішила моделювати не одяг чи взуття, як десятки її колег по цеху, а витончені прикраси. Співпрацюватиме вона з відомим брендом Chopard.

Про це стало відомо на ексклюзивному обіді у Парижі. А повідомила про це віце-президент компанії Chopard Кароліна Шойфле, яка стала одним з ініціаторів такої зіркової колаборації. Кароліна зазначила, що Маріон як ніхто інший підходить на роль «зіркового дизайнера», адже вона володіє витонченим смаком і чудовим креативним баченням. Тож, ми всі очікуємо від Маріон, чарівної, але не стандартної колекції.

А ще одна особливість саме цієї колаборації полягає у тому що дорогоцінне каміння для майбутньої колекції, автором якої стане Котійар, будуть добуті так званим «етичним способом», тобто без використання важкої праці жителів країн третього світу. Маріон зізналась, що саме цей факт став вирішальним при вирішенні приймати участь у створенні колекції.

Маріон Котійар розробить дизайн прикрас

Маріон Котійар розробить дизайн прикрас
При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...