Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

» » «ДіО фільми» остаточно розпались

«ДіО фільми» остаточно розпались

 7-04-2015, 09:14       o_sem       963     
«ДіО фільми» остаточно розпались


У житті кожного колективу настає переломний момент, коли вже добре знайомий і улюблений публікою склад якимось чином видозмінюється, переформатовується, чи взагалі колектив перестає існувати. Нажаль, настала черга і однієї з відомих груп українського шоубізнесу «ДіО фільми».

До цього була хоч якась надія на те, що колектив знову поєднається, але тепер, схоже, надія на це розчинилась. Поки один з учасників дуету Володимир Дантес влаштовував особисте життя, нагадаємо, що нещодавно він у прямому ефірі зробив пропозицію своїй коханій Надії Дорофєєвій, і розвивав свою кар’єру як ведучій, другий з колективу – Вадим Олейник створював матеріал для свого сольного проекту.

Про розпад колективу і старт сольного проекту OLEYNIK повідомив сам Вадим на своїй офіційній сторінці у соціальній мережі.

«Друзі, колеги, я готовий поділитись однією важливою новиною у моєму житті. Я запускаю сольний проект OLEYNIK. І сьогодні ж готовий представити свій авторський трек «Забавная»».

Пісня вийшла запальна і динамічна. Сам співак розповів про неї таким чином:

«Під час загального любовного божевілля і до героя пісні прийшло нове почуття: він зустрів Її – своє натхнення, радість, світло і цілий світ» - ось така романтична і дує весняна композиція.

«ДіО фільми» остаточно розпались

«ДіО фільми» остаточно розпались
При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...