Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

» » Нік Кеннон випустить книгу

Нік Кеннон випустить книгу

 7-04-2015, 09:15       o_sem       651     
Нік Кеннон випустить книгу


Колишній чоловік Мерайї Кері зробив сенсаційну заяву. Він збирається написати книгу про їхній шлюб. Він навіть вже встиг підписати контракт з одним відомим видавництвом і вже приступив до написання. Нік анонсує низку скандальних відкриттів з особистого і творчого життя Мераї, про які до цього ніхто навіть не здогадувався.

До таких крайнощів Кенона підштовхнула відмова колишньої дружини виплатити йому тридцять мільйонів доларів після розлучення (у шлюбному контракті вказувалась цифра у тричі менша). Тож це не просто бажання «розповісти правду» чи нажитись, це ще й витончений спосіб помсти. З достовірного же реала стало відомо що ж саме такого скандального може розказати колишній чоловік Мерайї.

«Якби Нік не був готовий поділитись усіма пікантними подробицями, йому б не запропонували цей контракт. Нік говорить, що повідає світу про те, що Мерайя вживає наркотики, що вона має дивакуваті звички щодо їжі, щодо її психозів і ставлення до колег артистів, а також про її сексуальні уподобання і лякаючи методи виховання дітей, а також чому раніше вона не хотіла мати дітей і навіть боялась цього. Також у книзі він пояснить. Чому він впевнений, що повну опік над дітьми має отримати саме він.» - розповів інсайдер одному з журналів.

Нік Кеннон випустить книгу
При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...