Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

» » Міла Йовович народила донечку

Міла Йовович народила донечку

 8-04-2015, 15:18       o_sem       860     
Міла Йовович народила донечку


Відома акторка Міла Йовович над ранок першого квітня (о 5:45) народила донечку. Про це повідомив офіційний представник Міли і її чоловіка Пола Андерсона. Також він зазначив, що і мама і донечка почуваються чудово, роди пройшли нормально, проблем не було.

За словами рідних Міла постійно тримає малечу на руках і не може нарадуватись і намилуватись малій красуні. Йовович не витримала і усупереч всім забобонам вона вирішила одразу ж викласти перше фото своєї донечки.

Міла Йовович народила донечку


«Ми з гордістю об’являємо про народження нашої другої донечки, міс Дашиель Іден Йовович-Андерсон! Вона важить 3,2 кілограми і її зріст – 50 сантиметрів. Ми любимо тебе, Даш!» - написано у підпису до фото, яке Міла опублікувала на своїй сторінці у соціальній мережі.

Зазначимо, що малеча трохи запізнилась. За розрахунками лікарів вона мала народитись ще тридцять першого березня. Та на щастя, це не спричинило ніяких проблем чи ускладнень.

Нагадаємо, що весь час вагітності Міла намагалась підтримувати форму. Для цього вона багато ходила, займалась фітнесом і збалансовано харчувалась. Весь процес вона докладно описувала на своїй сторінці у соціальні мережі. Що ж, схоже вже дуже скоро ми зможемо оцінити результати її старань, адже затримуватись у декретній відпустці вона не збирається.

Міла Йовович народила донечку
При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...