Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

» » Девід Бекхем став кращим зірковим татусем

Девід Бекхем став кращим зірковим татусем

 8-04-2015, 15:19       o_sem       558     
Девід Бекхем став кращим зірковим татусем


У житті кожної людини настає такий період, коли вона відмовляється від якихось власних пріоритетів, розуміючи, що нічого важливішого за інтереси власних дітей немає і не може бути. Це трапляється навіть з всесвітньовідомими людьми, які здавалося б завжди зайняті і їм просто ніколи приділяти значну увагу своїм чадам.

Так, до прикладу, колишній футболіст Девід Бекхем на дивовижу багато часу приділяє своїм аж трьом синам і особливо одній маленькій донечці. Він постійно ходить з ними на прогулянки, шопінг, різноманітні суспільні події і взагалі приймає активну участь у їхньому житті. Це не залишилось не поміченим суспільством. Лондонський музей Ripley`s Believe it or Not вирішив створити рейтинг кращих батьків Великої Британії. Оцінювалось те скільки часу батьки приділяють своїм чадам і наскільки щирі їхні прояви любові.

І Девід отримав почесне перше місце у цьому рейтингу за всі свої старання. Далі одразу за ним Оззі Озборн, телеведучий Джонатан Росс, Саймон Коуел, а завершив п’ятірку співак Пітер Андре.

Цікаво зазначити, що у аналогічному рейтингу для матусь Вікторія Бекхем отримала лише п’яте місце. Її обігнали Холлі Віллоубі, яка на першому місці, Шелі Озборн, Ніколь Кідман і Мадонна.

Девід Бекхем став кращим зірковим татусем


Девід Бекхем став кращим зірковим татусем

Девід Бекхем став кращим зірковим татусем
При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...