Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

» » Леонардо Ді Капріо відкриє еко-готель

Леонардо Ді Капріо відкриє еко-готель

 8-04-2015, 16:34       o_sem       687     
Леонардо Ді Капріо відкриє еко-готель


Відомий актор Леонардо Ді Капріо славиться не тільки своїми ролями і екстравагантними вчинками, а і своєю активною громадською позицією, особливо в питаннях, що стосуються захисту навколишнього середовища. Він неодноразово виступав з промовами щодо цього, активно допомагає всіляким фондам, приймає участь у акціях та всіляко просуває ідею здорового і гармонійного партнерства природи і людини.

Але він вирішив, що від слів час прийшов переходити до активних дій. За інформаціє від західних засобів масової інформації, Лео вирішив збудувати цілий еко-курорт на власному незалюдненому острові, що розташований неподалік від Беліза у басейні Карибського моря.

Концепція еко-курорту буде заклечатись у тому, що поміж розкішних віл і басейнів будуть розташовані розплідники для вироблення морських рослин, які йдуть на харчування для представників місцевої фауни – ламантинів, і мангові дерева, що потерпають від вирубки. А також під вилами зроблять штучні рифи, які допоможуть у відновлені екосистеми. Головна ціль цього комплексу – зберегти і примножити всі ті дивовижні скарби, що має карибське море, в яку Ді Капріо і закохався, через що вирішив придбати власний безлюдний острів.

Леонардо Ді Капріо відкриє еко-готель
При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...