Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

» » Ліндсі Лохан розповіла про плани на майбутнє

Ліндсі Лохан розповіла про плани на майбутнє

 8-04-2015, 16:34       o_sem       566     
Ліндсі Лохан розповіла про плани на майбутнє


Відома акторка Ліндсі Лохан, схоже, остаточно позбавилась «примар минулого» і наразі починає своє життя з чистого аркушу. Вона чудово виглядає, багато працює і влаштовує нові плани на майбутнє.

Головною причиною свого видужання сама акторка називає чарівне місто Лондон. На її думку саме це місто допомогло їй в завершені реабілітації:
«Це все Лондон. Ще звісно гарні гени. Але це місто реально допомагає мені вести здоровий спосіб життя. Кожен день я вставляю у вуха навушники і йду на пробіжку».

Нагадаємо, що Ліндсі пройшла лікування від наркотичної і алкогольної залежності яку надбала, за власною думкою через те, що «була у не правильному місці з не правильними людьми».

Вона настільки звикла до столиці Туманного Альбіону, що вже саме його називає своїм домом:

«Я сумую за Лондоном кожного разу, коли мені доводиться від’їздити у справах. Я часто буваю у Лос-Анджелесі і Нью-Йорці по роботі чи по сімейним справам, але щоразу я не можу дочекатись коли повернусь додому.»

І своє майбутнє життя вона також бачить саме тут. Поки що вона не планує створювати сім’ю, але коли настане час, вона хотіла б ростити дітей саме тут.
Наразі Ліндсі зайнята у театральних постановках і у найближчий час не збирається повертатись у кіно.

Ліндсі Лохан розповіла про плани на майбутнє
При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...