Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

» » Ештон Катчер і Міла Куніс на бейсбольному матчі

Ештон Катчер і Міла Куніс на бейсбольному матчі

 9-04-2015, 16:02       o_sem       540     
Ештон Катчер і Міла Куніс на бейсбольному матчі


На жаль, пара відомих акторів Ештон Катчер і Міла Куніс не дуже люблять ділитись своїм особистим життям з суспільством. Вони намагаються зробити своє приватне життя прихованим і утаємниченим. Пара впевнене, що саме такий підхід допоможе їм зберегти свої стосунки і не дозволити тиску пересудів зруйнувати їх стосунки. Цілком можливо, що вони мають рацію, адже ми знаємо доволі багато прикладів сімей знаменитостей, які розпадались через чутки і постійне втручання журналістів у їхнє особисте життя.

Та все ж таки Ештон і Міла іноді радують нас цікавими новинами зі свого сімейного життя. Так нещодавно палкі прихильники бейсболу вирішили відвідати черговий матч своєї улюбленої команди «Лос-Анджелес Доджерс». Звісно, не обійшлось і без селфі від зірок.

Під фото у фірмових кольорах своєї команди і з широко відкритими ротами, Ештон написав:

«Так хочеться перемогти в день відкриття! Вперед, «Лос-Анджелес Доджерс»!».

Та помітивши на фото обличчя дівчини, що сидить позаду вони вирішили трохи повеселити фанатів і почали «влазити» у знімки глядачів, що сиділи попереду чим дуже потішили і їх і своїх фанатів. Загалом, вони весело провели час. Та от улюблена команда, на жаль їх підвела. Перемогу отримали суперники – «Сан-Дієго Падерс» з рахунком 7-3.

Ештон Катчер і Міла Куніс на бейсбольному матчі
При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...