Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

» » Донька Курта Кобейна розповіла про батька і фільм про нього

Донька Курта Кобейна розповіла про батька і фільм про нього

 15-04-2015, 19:59       o_sem       657     
Донька Курта Кобейна розповіла про батька і фільм про нього


Нагадаємо, що 8 квітня 1994 року відомий співак, лідер гурту Nirvana Курт Кобейн був знайдений мертвий, через чотири дні після його смерті, у своєму будинку у Сієтлі. За офіційною версією слідства це було самогубство. Навколо цієї події було багато чуток і пересудів, та через стільки років пристрасті стихли. До річниці його смерті легендарний журнал Rolling Stone взяв інтерв’ю у його доньки Френсіс Бін Кобейн, яка нещодавно виступила у ролі продюсера фільму Kurt Cobain: Montage of Heck.

Донька Курта Кобейна розповіла про батька і фільм про нього


Нагадаємо, що Курт дуже люби свою маленьку донечку і вважав її справжнім даром небес. Та пішов з життя він коли малечі було лише двадцять місяців. Ось що думає з цього приводу Френсіс:

«Коли мені виповнилось п’ятнадцять років, я зрозуміла, що нікуди не подінусь від шлейфу популярності мого батька. Я чула його музику всюди, я зрозуміла, що він – більше ніж життя, що наша культура одержима мертвими музикантами. Якби Курт був звичайним хлопцем, який полишив свою сім’ю таким страшним способом. Але він надихнув людей возвести його в ранг святих, поклонятися йому. Після смерті він став ще більш впливовим, ніж був за життя. Але з відео матеріалів і різноманітних листів, я знаю, що зі мною він був справжнім…Мій тато дійсно любив мене.»

Донька Курта Кобейна розповіла про батька і фільм про нього


Виявилось, що донька легендарного рок-музиканта не являється палкою прихильницею його творчості чи творчості його групи. Вона чесно зізналась у інтерв’ю, що з усієї дискографії їй до вподоби лише декілька пісень. До того ж, їй здається, що бути «фанатом» свого власного батька, якого ти майже не знала – це доволі дивно.

А у фільмі вона намагалась відобразити Кобейна таким, яким він був, максимально точно передаючи його почуття, думки, звички, без зайвої романтизації образу.

«Я була поти зведення мого батька у культ, проти міфів і чуток про нього. Я розумію, що він тепер навічно залишиться двадцяти семирічною рок-іконою. Але ми хотіли показати його історію так, як він сам би це зробив».

Крім того, фільм надихає на роздуми щодо причини самогубства співака. Френсіс має свою версію щодо цього:

« Термін придатності у художників і музикантів не дуже довгий. В кінці кінців, він мав пожертвувати частиною себе заради мистецтва. Мені здається, саме це стало рушійною силою у його бажанні завершити життя. Будь який великий художник – трохи не при своєму розумі. Це був його вибір і його спосіб принести жертву мистецтву. Можливо, не найкращий спосіб».

Донька Курта Кобейна розповіла про батька і фільм про нього
При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...