Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

» » Фаррелла Уільямса тричі виганяли з МакДональдса

Фаррелла Уільямса тричі виганяли з МакДональдса

 10-04-2015, 21:24       o_sem       499     
Фаррелла Уільямса тричі виганяли з МакДональдса


Всесвітня мережа швидкого харчування МакДональдс відома не тільки тим, що їжа у цих кафетеріях абсолютно однакова у будь якій точці земного шару, а й тим, що молодь усього світу, в разі відсутності альтернативи, може влаштуватись тут на не надто престижну, але все ж таки роботу. Саме так якось і вчинив тоді ще нікому не відомий співак Фаррелл Уільямс. В одному зі своїх нещодавніх інтерв’ю сорока дворічний виконавець розповів, чому не склалась його кар’єра у закладі громадського харчування.

«Мене тричі звільняли з МакДональдса. Тоді я був дуже лінивим, надзвичайно лінивим. Босс мені часто кричав: «Уільямс, берись за швабру!». Ну добре, я робив те що він азав, але проблема була у тому, що коли я виходив у зал, аби протерти поли, я чув музику і тоді моє прибирання завершувалось і перетворювалась на міні-виступ. В кінці кінців вони зрозуміли, що я не був ні гарним робітником, ні добрим помічником. Едине з чим я добре справлявся – це поїдання «чікен-наггетсів».»

Ну і напевно аби трохи применшити свою вин перед закладом і реабілітувати своє добре ім’я, саме Фаррелл у дуеті з Джастіом Тімберлейком виконав пісню під назвою «I’m Lovin’It», що в подальшому стало гаслом мережі МакДональдс, а вже потім і найбільш упізнаваним виразом, що будь-коли використовувався у рекламі.

Фаррелла Уільямса тричі виганяли з МакДональдса
При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...