Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

» » Лялькова Кендалл Дженнер

Лялькова Кендалл Дженнер

 11-04-2015, 21:43       o_sem       552     
Лялькова Кендалл Дженнер


Останнім часом «лялькова»тематика стає все більш популярною як серед дизайнерів, так і серед креативних редакторів модних глянцевих видань. За декілька місяців ми з вами встигли оцінити вже близько десятка фотосесій для видань чи рекламних кампаній, які так чи інакше натякали на дитинство і ляльок. Тепер же настала черга і Harper`s Bazaar приєднатись до «журнального флешмобу». А переодягтись у різноманітних ляльок для видання пощастило юній, але вже дуже популярній моделі Кендалл Дженнер. Ну і звісно, у Harper`s Bazaar не змогли її відпустити без розгорнутого інтерв’ю.

Лялькова Кендалл Дженнер


Не дивлячись на те, що до Кендалл доволі не однозначне ставлення у світі моди (багато хто вважає її захоплення модою просто забаганкою),дівчина впевнена, що зможе стате доволі успішною у цій індустрії:

«Я почала модельну кар’єру зі сподіванням, що вона продовжиться дуже довг. Я не відношусь до неї як до хобі чи розвазі. Я хочу аби це стало справою мого життя. Це моє майбутнє, тому я доволі вибірково ставлюсь до усих пропозицій, що отримую. Іноді, оглядаючись назад, мені здається, що моє життя схоже на божевільню. Але мені це подобається і я буду продовжувати тішити свої амбіції у тому ж темпі».

Лялькова Кендалл Дженнер


Завдяки успішному розвитку кар’єри вона встигла познайомитись з великою кількістю цікавих людей. Та є серед них і знакові люди, знайомством з якими вона надзвичайно пишається. Зокрема, мова йде про легендарного дизайнера Карла Лагерфельда:

«Під час нашої першої зустрічі з Карлом я стояла оціпенівши від захвату і хвилювання. Він напевно подумав, що я дуже дивна. Але тепр кожну нашу нову зустріч я почуває себе все більш впевненою. Можу навіть сказати, що наразі ми з ним добрі друзі.

Він багато чому навчив мене, за що я йому надзвичайно вдячна. Кожного разу, коли Карл проводить зйомки він підказує мені якусь нову таємничу, яка допомагає у роботі моделі. Він надзвичайна людина! Веселий і розумний. Я його просто обожнюю».

Лялькова Кендалл Дженнер


А от іконою стилю Кендалл вважає свою сестру Кім Кардашьян. Нам навіть здалось, що Кендалл трохи заздрить її смаку і стилю:

«Я по-справжньому захоплююсь стилем Кім. Вона точно знає що підібрати для своєї фігури. Думаю, вона дійсно достойна звання «ікони моди».»

А найбільшою своєю пристрастю і залежністю Дженнер називає взуття:
«Соромно навіть зізнатися, але я так люблю туфлі, що в мене вже напевно залежність від них і мені вже час подумати про лікування.»

Лялькова Кендалл Дженнер
Лялькова Кендалл Дженнер
Лялькова Кендалл Дженнер
Лялькова Кендалл Дженнер
Лялькова Кендалл Дженнер
При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...