Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

» » Джастіна Бібера шукають слуги закону

Джастіна Бібера шукають слуги закону

 14-04-2015, 19:41       o_sem       617     
Джастіна Бібера шукають слуги закону


Схоже, як би юна знаменитість Джастін Бібер не намагався змінитись і «переродитись», примари минулих діянь йому доведеться «ловити» по усьому світові ще багато років. За часи своєї бурхливої молодості співак встиг наробити стільки всього, що одним рішенням змінитись проблему не можливо вирішити. Зокрема, це стосується і проблем з законом у різних країнах світу.

Так, у найближчі декілька років йому навряд чи вдасться відпочити у Аргентині, адже суд цієї країни видав ордер на арешт Джастіна. Причиною для цього послужило не прибуття Бібера на слухання по справі про нанесення тілесних ушкоджень місцевому фоторепортеру Дієго Песоа. Він намагався сфотографувати співака біля одного з нічних клубів Буенос-Айреса. Це так розлютило Джастіна, що він накинувся на папараці з кулаками, а його бодігарди допомагали шефові. Тепер співаку загрожує тюремне ув’язнення від одного року до шести років.

Взагалі у Аргентині він запам’ятався не дуже добре. Чого тільки вартує інцидент з витиранням сцени прапором країни під час концерту, що надзвичайно обурило суспільство. А його фани не змогли стримати емоцій і влаштували справжній погром не далеко від готелю, де Бібер проживав, через що його попросили негайно змінити місце проживання.

Джастіна Бібера шукають слуги закону
При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...