Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

» » Джеймс МакЕвой попіклується про молодих акторів

Джеймс МакЕвой попіклується про молодих акторів

 13-04-2015, 21:32       o_sem       455     
Джеймс МакЕвой попіклується про молодих акторів


На жаль, навіть тепер, у двадцять першому сторіччі далеко не кожна людина може дозволити собі самостійно обирати професію до вподоби. Часто на шляху до омріяного ремесла стоять гроші, яких не має у сім’ї аби оплатити дороге навчання у вищому навчальному закладі. Особливо гостро ця проблема стосується вишів, що дають освіту у виконавчих видах мистецтва, до яких входять музика, танці і драма. Через значну конкуренцію і велику дороговизну навчання багато перспективних акторів, музикантів і танцівників змушені відмовлятись від професійного навчання. Принаймні, у цьому впевнений доволі відомий великобританський актор Джеймс МакЕвой.

«У наші дні у молоді дуже мало можливостей реалізувати себе у виконавчих видах мистецтва. Я асто зустрічаю глибоко обізнаних, надзвичайно інтелігентних людей, які через свою заповзяту скромність, чи бідність просто не можуть дозволити собі у повній мірі розкрити свої здібності. І я буду намагатися їм допомогти».

У рамках цієї допомоги Джеймс заснує десятирічну стипендіальну програму для підтримки студентів КОролевської шотландської академії музики і драми, у якій до речі навчався і сам.

Джеймс МакЕвой попіклується про молодих акторів
При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...