Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

» » Nelly арештували через наркотики

Nelly арештували через наркотики

 14-04-2015, 19:41       o_sem       631     
Nelly арештували через наркотики


З-за кордону продовжують надходити новини про скандальні затримання і арешти відомих особистостей. При чому, частіше за все, ці відомі особистості стовідсотково винні і навіть провокують правоохоронні органи на подібні дії – аби підняти свій рейтинг і в чергове бути згаданими у новинах і світських хроніках.

Так нещодавно стало відомо, що відомий репер Nelly разом зі своїми друзями був затриманий поліцією. Трапилось це ще одинадцятого квітня ввечері, у штаті Теннессі, Сполучені Штати Америки. Затримали їх під час переміщення на автобусі. За словами правоохоронців, автобус виглядав доволі підозріло, з нього доносився запах марихуани. При обшуку було знайдено велика кількість ще й інших наркотичних речовин. Зокрема, відомо, що поліція знайшла метамфетамін, коноплю, та інші.

До того ж у автобусі знайшли й велику кількість не зареєстрованої не легальної зброї. Тож звинувачення у адрес Корнелла Хейнса (більш відомого під псевдонімом Nelly) пред’явлені доволі серйозні. Тепер сорокарічному виконавцю доведеться доводити свою невинність у суді. Точна дата його проведення поки о не відома, також не відомо хто конкретно був разом з ним у автобусі.

Nelly арештували через наркотики
При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...