Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

» » Міла Куніс перед пологами зайнялася йогою для вагітних

Міла Куніс перед пологами зайнялася йогою для вагітних

 23-09-2014, 14:51       glamur       1172     
Міла Куніс перед пологами зайнялася йогою для вагітних


Ні для кого не секрет, що кохана голлівудського серцеїда Ештона Катчера, актриса "фабрики зірок" Міла Куніс чекає первістка. І, при цьому, до цих пір займається фізичними вправами у фітнес-клубі.

З усього різноманіття тренувальних технік актриса вибрала йогу. Оскільки Міла доходжує останні місяці вагітності, для неї була розроблена окрема програма занять. Вона дозволяє майбутній мамі гармонізувати психіку і одночасно м'яко тренувати м'язи, щоб підготуватися до пологів. Можливо, зірка прагне за допомогою вправ зняти напругу. Адже перша вагітність, крім радості, завжди зв'язана із сильним хвилюванням.

Помітно переживає цей нелегкий період і майбутній батько Ештон Катчер. Для нього це буде також перша дитина. Він хотів спадкоємця давно, ще будучи чоловіком Демі Мур. Але тільки у союзі з Мілою його мрія, нарешті, може стати реальністю. Щоб повністю відчути радощі і труднощі батьківства, він навіть перервав на час свої зйомки і збирається проводити з сім'єю максимум часу. Схоже, Катчер буде зразковим татусем.
При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...