Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

» » Нове інтерв’ю Ольги Куриленко

Нове інтерв’ю Ольги Куриленко

 16-04-2015, 15:53       o_sem       789     
Нове інтерв’ю Ольги Куриленко


Відома акторка з українським корінням Ольга Куриленко вже встигла підкорити світові подіуми своєю красою, а Голлівуд своїм талантом і професіоналізмом. Проте, вона продовжує ставити перед собою високі цілі і поступово рухається до їх досягнення. Своїми планами вона поділилась з читачами журналу Glamour і продемонструвала новий колір волосся у витонченій яскравій фотосесії.

До професії акторки Ольга відноситься надзвичайно серйозно. Вона намагається максимально пірнути у життя свого персонажу, відчути і зрозуміти всі переживання, аби на екрані якомога точніше передати все це глядачеві. І варто відзначити, в неї це не так погано і виходить. Для однієї з ролей (у фільмі «Шукач води», Рассела Кроу) вона навіть спеціально вивчала турецьку мову – аби бути більш природною.

«Важкувато було з вимовою – я декілька тижнів тільки цим і займалась з викладачем. Звісно, я могла б зіграти роль, завчивши всі мої репліки турецькою, але мені так було не цікаво. Я хотіла розуміти про що говорять мої колеги і почувати себе більш природно на знімальному майданчику. Якось актор, що грав мого батька зімпровізував, а я не тільки зрозуміла це, а ще й підіграла йому. Це приємно вразило всіх моїх колег, мені навіть аплодували», - розповіла Ольга.

До вибору ролей Куриленко ставиться дуже педантично і старанно продумує як та чи інша роль відлазиться на її подальшій кар’єрі. А от від ролей «рокових красунь» вона взагалі намагається відмовлятись:

«Після «Бонду» я намагаюсь уникати образів «сексуальних красунь». Це пастка – декілька таких фільмів підряд і серйозні ролі тобі більше не запропонують. А мені надзвичайно важливо, щоб було що грати я прагну професійного розвитку».

Пригадуючи часи модельного минулого, Ольга розповідає, що ті часи стали одночасно найдивовижнішими і найсумнішими. Її переслідувала доля всіх моделей світу – самотність. Через постійні мандри вона не встигала ні з ким познайомитись, а заводити друзів серед колег було доволі небезпечно – тоді модельний бізнес був надзвичайно конкурентний. Проте, пригадує вона ті часи все ж з теплом у голосі:

«Я вдячна долі за те, що вона мені подарувала таку можливість – стати моделлю, ця професія послужила мені не поганим стартом. Але я хотіла більшого. Мені, наприклад, ніколи не були цікаві клуби і вечірки. Я залишалась вдома, читала і вивчала французьку. Тож зараз у мене саме те життя, про яке я мріяла. Мені подобається бути незалежною, багато працювати.»

Нове інтерв’ю Ольги Куриленко

Нове інтерв’ю Ольги Куриленко

Нове інтерв’ю Ольги Куриленко

Нове інтерв’ю Ольги Куриленко

Нове інтерв’ю Ольги Куриленко
При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...