Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

» » Райана Рейнольдса збили папараці

Райана Рейнольдса збили папараці

 15-04-2015, 11:29       o_sem       765     
Райана Рейнольдса збили папараці


Робота папараці доволі специфічна і приносить багато проблем для ти, за ким вони «шпигують» - зіркам світового шоубізнесу. Саме папараці відкриваються всі таємниці акторів і співаків, які вони б бажали залишити у таємниці. Але іноді, вони все ж таки «перегинають палицю» і приносять не тільки моральний дискомфорт, а й фізичні травми. Так відомий актор Райан Рельнольдс став жертвою папараці – автомобіль, водієм якого був фотограф одного з видань, збив актора.

Трапилось це у канадському місті Ванкувер, на підземному пакуванні готелю Шангрі-Ла ще десятого квітня, проте відомо про це стало нещодавно. Райан саме повертався зі зйомок до готелю, коли захопившийся папараці, полюючи за ексклюзивними кадрами збив актора. На щастя, швидкість руху авто була не висока, тому Рейнольдс майже не постраждав. Автомобіль правопорушників одразу ж покинув місце події. А Райан вирішив звернутись до правоохоронних органів, з вимогою знайти і покарати нахабу.

Цю інформацію підтвердили і офіційні представники актора і поліція міста Ванкувер.

«Під час прогулянки, Райан був збитий папараці, який сидів за кермом автомобілю, що виїзджав з підземного паркінгу. Він покинув місце злочину. З Райаном все добре» - розповів представник Рейнольдса журналістам.

Райана Рейнольдса збили папараці
При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...