Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

» » Джесіка Альба в журналі "Glam Belleza Latina"

Джесіка Альба в журналі "Glam Belleza Latina"

 23-09-2014, 12:03       glamur       1088     
Джесіка Альба в журналі "Glam Belleza Latina"


Голлівудську акторку і успішного підприємця Джесіку Альбу знову зробили героїнею останнього випуску відомого журналу «Glam Belleza Latina». В інтерв'ю престижному виданню тридцятитрьохрічна зірка поділилася з читачами думками про значущість самоідентифікації, про латиноамериканців, від яких вона у захопленні з самого дитинства, про відмінності її компанії від решти у світі шоу-бізнесу.

Про значимість самоідентифікації

«Я завжди відчувала себе більше латиноамериканкою, аніж всі інші, так як я росла у сім'ї американських мексиканців. Мені ніколи не доводилося зараховувати себе до якихось інших національностей. Однак, тепер, як я вважаю, набагато рідше зустрічаються випадки такої самоідентифікації. Я хочу сказати про те, що мої діти афроамериканці і європейці з боку їх батька, а з мого боку - латиноамериканці і європейці».

Про латиноамериканців, які викликали її замилування у дитинстві

«Я росла у південній Каліфорнії, де культура Латинської Америки зустрічається буквально на кожному кроці. Я обожнюю музику, найбільше люблю дивитися виступи Дженіфер Лопес. Лопес є чудовим прикладом цілеспрямованості та великої сили. Вона руйнує всі бар'єри. Ви знаєте, що я могла б легко стати танцівницею, акторкою, співачкою, навіть підприємцем. Я можу все, що сама хочу і вмію робити. Також мене надихає творчість Дейзі Фуентес».

Про відмінності між її роботою у компанії «The Honest Company» і шоу-бізнесом

«Моя компанія - це, напевно, моє покликання. Ми всі намагаємося зробити цей світ ще кращим. Акторство також було моїм покликанням, однак, це різні речі. Ці дві справи знаходяться в абсолютно різних частинах мозку. Однак, я по-справжньому пишаюся тим, що роблю в «The Honest Company».

Джесіка Альба в журналі "Glam Belleza Latina"
При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...