Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

» » Жизель Бундхен розповіла чому йде з подіуму

Жизель Бундхен розповіла чому йде з подіуму

 15-04-2015, 11:29       o_sem       569     
Жизель Бундхен розповіла чому йде з подіуму


Декілька тижнів тому нас приголомшила новина – відома модель, одна з перших манекенниць світу Жизель Бундхен вирішила покинути подіум. Про це вона заявила сама у одному з інтерв’ю. проте, тоді вона не назвала причини такого рішення. Тож, «злі язики» одразу почали розповсюджувати інформацію про те, що Жизель взагалі збирається завершити модельну кар’єру. Навіть поговорювали, що вона невиліковно хвора і вже зовсім скоро не зможе вставати з ліжка. Почувши такі нісенітниці, Жизель все ж вирішила спробувати пояснити, чому вона прийняла таке рішення.

Дійсно, Бундхен посилається на здоров’я, яке у її віці вже не таке бездонне і постійні перельоти, підготовки до шоу та самі виходи на подіум переносять не так вже і просто. Тому вона вирішила «не йти проти природи» і почала згортати свою кар’єру манекенниці.

«Моє тіло вже автоматично питає мене, дійсно те, що я роблю заслуговує всього цього? І воно просило мене зупинитись. Я поважаю своє тіло і завжди прислухаюсь до його прохань.»

Та це абсолютно не означає, що вона покидає світ моди. Навпаки, судячи з натяків Жизель, можна припустити, що для неї це тільки початок нового етапу кар’єри у цій індустрії.

Жизель Бундхен розповіла чому йде з подіуму

Жизель Бундхен розповіла чому йде з подіуму
При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...