Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

» » Зоі Салндана розказала про проблеми з зайвою вагою

Зоі Салндана розказала про проблеми з зайвою вагою

 17-04-2015, 19:23       o_sem       943     
Зоі Салндана розказала про проблеми з зайвою вагою


Ми всі пам’ятємо, що красуня акторка Зоуі Салдана завжди була стрункою і дуже тендітною дівчиною. Та вагітність не пройшла для неї і її тіла не помітно. Нещодавно вона вперше стала мамою, народивши двох хлопчиків-близнюків. І за словами самої акторки це був доволі тяжкий досвід. Зараз їй дуже важко повернутись у колишню форму, хоча вона прикладає до цього максимум зусиль.

«Ваше тіло різко змінюється як зовні так і всередині. Ви збільшуєтесь у тих місцях, в яких здавалося збільшитись просто не можливо. Під час самих пологів ви отримуєте травму… Взагалі, все це доволі важко пояснити і передати словами. Це був мій досвід і, дякувати Богу, зараз ми всі почуваємо себе добре. Але моє тіло дійсно вийшло зі строю».

На піку своєї вагітності Зоуі важила аж вісімдесят п’ять кілограмів. І по первах їй було дуже складно боротися з зайвою вагою. Перший місяць вона просто ходила – приводила до ладу суглоби і «будила» м’язи. А вже потім перейшла до більш активних навантажень. Тепер же Вона вже бігає на біговій доріжці, займається з тренером і поступово приходить у форму. Воно і не дивно, що акторка так поспішає. От-от мають розпочатись зйомки «Зоряний шлях 3», в якому Зоуі грає одну з головних ролей, тож вона має виглядати просто ідеально.

Зоі Салндана розказала про проблеми з зайвою вагою

Зоі Салндана розказала про проблеми з зайвою вагою
При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...