Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

» » Дженніфер Лопе продовжує кінокар’єру

Дженніфер Лопе продовжує кінокар’єру

 17-04-2015, 16:36       o_sem       705     
Дженніфер Лопе продовжує кінокар’єру


Відома співачка Дженніфер Лопес все ж націлена стати ще й відомою акторкою. Поговорювали, що після доволі складної для виконання ролі у фільмі «Прихильник», що нещодавно вийшов на великі екрани, Джей Ло візьме невеличку творчу відпустку і поки що не буде більше зніматись, а можливо і взагалі залишить кіно-індустрію. Та красуня не збирається гальмувати тільки-но отримавши визнання, як акторка.

Нещодавно стало відомо, що студія Universal Pictures запропонувала їй прийняти участь у новому фільмі. І Джей Ло майже без вагань погодилась. Проте цього разу стрічка буде менш драматична і напружена. За словами представників студії, які нібито випадково вибовкали цю інформацію, фільм буде комедійний і стане таким собі міксом з фільмів «Дівич вечір у Вегасі» і «Клуб перших дружин». Всі інші подробиці сюжету тримаються під суворим секретом.

Відомо тільки, що робоча назва майбутнього фільму «Мама, яку б я хотів...», а Дженніфер Лопес виступить не тільки як акторка, а і як продюсер для проекту. Не відомо поки що ні хто стане партнерами співачки по знімальному майданчику, ні навіть коли почнуться зйомки. Проте, приблизну дати релізу вже призначили, це друга половина 2017 року.

Дженніфер Лопе продовжує кінокар’єру
При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...