Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

» » Снуп Догг буде торгувати марихуаною

Снуп Догг буде торгувати марихуаною

 17-04-2015, 23:14       o_sem       465     
Снуп Догг буде торгувати марихуаною


Відомий репер Снуп Догг ніколи не приховував своєї любові до заборонених речовин. Через що, власне, у нього регулярно виникали різноманітні сутички з законодавцями і правоохоронними органами. Та репер не збирається «опускати руки». Тепер він вирішив «зайти з іншого боку» і вклав гроші у стартап, який займається розповсюдженням марихуани.

Проте, цього разу проблем з законом не має бути, адже компанія спеціалізується на доставці медичної марихуани завдяки спеціальному он-лайн сервісу. Через доволі специфічний напрямок, інвестування у проект було доволі повільним. Та Снупа це не зупинило, навпаки, він впевнений, що цей сервіс зможе стати мега-популярним.

Нагадаємо, що медична марихуана легалізована тільки у двадцяти штатах США, а на федеральному рівні вживання і зберігання цієї речовини досі вважається злочином.

Наразі компанія працює тільки у одному штаті Каліфорнія, проте завдяки інвестиціям вони планують розширити свою діяльність і на інші штати, зокрема у найближчий час мова йде про Неваду, Орегон, Аризону, Вашингтон і Колорадо. За оцінками експертів, стартап має всі шанси стати дійсно успішним і популярним проектом.

Снуп Догг буде торгувати марихуаною
При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...