Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

» » У Києві відкривається 21 фестиваль «Нове німецьке кіно»

У Києві відкривається 21 фестиваль «Нове німецьке кіно»

 8-10-2015, 13:27       hopesweet       477     
У Києві відкривається 21 фестиваль «Нове німецьке кіно»
8 жовтня розпочинається фестиваль «Нове німецьке кіно», який представляє кінематограф своєї країни. Організаторами фестивалю виступають «Арт Хаус Трафік» та Гете- інститут. Ця визначна, для світу кіно, подія розпочнеться в Києві, а кінострічки найкращих німецьких фільмів минулого року будуть показані ще в п’яти українських містах.

Честь відкрити даний фестиваль надано фільму «Вікторія», творець якого Себастіан Шиппер вже став власником «Срібного ведмедя» Берліналє – премії Берлінського міжнародного кінофестивалю. Унікальність стрічки «Вікторія»в тому, що фільм, тривалістю в дві години, знято без відеомонтажу, одним єдиним кадром. Та це не єдина нагорода даної кінострічки. Не так давно фільм отримав 6 нагород «Лола». Дана премія надається за видатні досягнення у світі кіно і порівнюється з «Оскаром». Та на відміну від американського «Оскара», німецька «Лола» приносить своїм власникам не тільки славу, але й немалі гроші.
Тому й не дивно, що саме «Вікторію» хочуть показати українцям найпершою. Хоча, в арсеналі німецьких митців є й інші цікаві кінокартини.

Так, тут представлені й драми про суспільство, скалічене війною – «Фенікс» і «Ельзер – він міг би змінити світ». Для розрядки німецькі кінематографи пропонують переглянути комедію «Дар богів» про групу безхатченків, що вирішили ставити грецьку трагедію. Також бажаючим буде надана можливість побачитии фільм про альтернативу ретро- Німеччини – «Темний світ» та відновлену стрічку «Ваал» відомого патріарха німецького кіно Фолькера Шльондорфа.

Спеціальний гість фестивалю Фред Брайнерсдорфер особисто представить глядачам свою кінострічку «Ельзер – він міг би змінити світ».

Окрім Києва, «Нове німецьке кіно» пройде Одесою, Львовом, Дніпропетровськом, Харковом і Чернівцями.
При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...