Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

» » Анастасія Приходько хоче представляти Україну на Євробаченні

Анастасія Приходько хоче представляти Україну на Євробаченні

 22-10-2015, 20:30       Irena Shufrich       808     
Анастасія Приходько хоче представляти Україну на Євробаченні


Українська співачка Анастасія Приходько, слава до якої прийшла саме після появи на російському ТБ («Фабрика зірок»), а вже потім закріпилася завдяки участі в «Євробаченні» як учасниці від російської сторони, заявила, що подумує знову спробувати свої сили в європейському пісенному змаганні .

Анастасія Приходько хоче представляти Україну на Євробаченні

Анастасія Приходько хоче представляти Україну на Євробаченні


На своїй сторінці в соцмережі Приходько опублікувала новину українською мовою, в якому розповіла, що в 2016 році планує взяти участь у конкурсі від України.
«Минулого року Україна не брала участі в міжнародному конкурсі« Євробачення », - пише Настя. - Було дуже багато висловлювань про те, чи це добре, чи погано. На мою думку, такий проект як «Євробачення» є дуже помітним і важливим для кожної європейської країни. Україна - це Європа і ми повинні підтверджувати це постійно, передає glamurchik.org з посиланням на http://www.starslife.ru. Тільки так інші європейські країни почнуть сприймати нас як рівних. Тому, мені здається, цього разу Україна повинна взяти участь у «Євробаченні». У 2009 році я була уже на цьому форумі, але як представник іншої країни. Моя мрія, спробувати свої сили на Євробаченні знову, але під прапором своєї рідної країни! Як ви думаєте, дорогі друзі, чи потрібно Україні в цьому році брати участь і була б я гідним представником України? "
При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...