Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

» » Тандем Джонні Деппа з Нілом Гейманом

Тандем Джонні Деппа з Нілом Гейманом

 27-10-2015, 20:59       ZaLarka       712     
Тандем Джонні Деппа з Нілом Гейманом

На минулому тижні була анонсована екранізація казки Ніла Геймана «Але молоко, на щастя». Зніме картину Едгар Райт, а головну роль зіграє Джонні Депп.
Ніл Гейман відомий багатьом своїми моторошними дитячими казками «Кароліна в країні кошмарів» та «Зоряний пил», Едгар Райт екранізував фільми «Автостопом по галактиці» і «Скотт Пілігрим проти всіх», ну а Джонні Депп в представленні не потребує. Передає glamurchik.org з посиланням на http://sub-cult.ru.

Згідно з сюжетом казки, мама їде на якусь ділову конференцію, залишивши сина з донькою в компанії батька. Батько, якого і зіграє Джонні Депп, відправляється в магазин за молоком і кудись пропадає. Поки діти сиділи вдома одні, їх батько встиг бути вкраденим інопланетянами, був визволений з полону космічною поліцією (яка складається з динозаврів), встиг потрапити в просторово-часовий континуум, та багато іншого про що він дітям по поверненню і розповідає.

Передбачається, що «Але молоко, на щастя» буде синтезом класичного та анімаційного кіно. Знімальна група планує приступити до екранізації найближчим часом.
При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...