Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

» » Шерелін Фенн отримала роль в новому сезоні "Безсоромні"

Шерелін Фенн отримала роль в новому сезоні "Безсоромні"

 27-10-2015, 21:40       ZaLarka       940     
Шерілін Фенн отримала тривалу роль у шостому сезоні драматичної комедії «Безсоромні». У серіалі каналу Showtime акторка зіграє героїню на ім'я Квін (Королева).

Шерелін Фенн отримала роль в новому сезоні "Безсоромні"


Квін - неординарна особистість, яка любить отримувати задоволення від життя, і в якої стався швидкоплинний роман з Френком (Вільям Х. Мейсі) на пральній машинці, коли обом було по 16 років. Ця зустріч мала наслідки в особі вже дорослої зараз Семмі (Емілі Бергл). Квін - сама сила природи, не один раз бабуся, та, хто любить оголюватися і вирощує органічні овочі. Вона жила в комуналці протягом багатьох років і хоч стверджує, що займалася фермерством, використовуючи органічні добрива, насправді ж, заробляла на життя, вирощуючи «траву». Фенн замінила Келлі ЛеБрок, раніше затверджену на цю роль.

Дія в шостому сезоні, прем'єра якого відбудеться 17 січня 2016 року, розвиватиметься через кілька місяців після подій фіналу п'яту сезону, коли Галлагери почали готуватися до ще однієї довгої зими в Чикаго.

Роль в «Безсоромниках» означає повернення Фенн на Showtime, де актриса знімалася у другому сезоні серіалу «Рея Донована». Однак, ще невідомо чи повторить Фенн свою роль у продовженні серіалу «Твін Пікс», який вийде на Showtime в майбутньому році.
При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...